For more than 6 years Chess Mix has been publishing the biggest periodical online chess games database "10 Days".

English Deutsch Française Español Italiano Русский Български

10 Days 593 : 10.10.2019

Online chess games 4487
Chess tournaments 25

View all included tournaments

Zgierz POL, Rapid Ch 2019

M-ce	Tytuł	Nazwisko Imię	R. FIDE	Klub	Pkt.	MBch.	Bch.	Wins		Chg (Ru)
1	GM	SOĆKO, Bartosz	R 2611	KSz Hetman Katowice	11.0	69.50	84.50	11		2,62
2	IM	JANIK, Igor	R 2484	UKS HETMAN Elblag	9.0	67.00	83.00	8		2,26
3	FM	PLICHTA, Kamil	R 2409	SzUKS Gostmat 83 Gostynin	8.5	64.50	80.50	8		1,03
4	GM	CYBOROWSKI, Łukasz	R 2500	LKS Wrzos Miedzyborów	8.5	64.00	81.00	7		0,83
5	IM	KRZYŻANOWSKI, Marcin	R 2379	KSz Silesia Racibórz	8.5	59.50	72.00	8		1,11
6	GM	PIORUN, Kacper	R 2577	KSz Stilon Gorzów Wlkp.	8.0	65.00	78.50	7		-1,01
7	GM	MORANDA, Wojciech	R 2642	WIEŻA PĘGÓW	8.0	63.50	79.00	8		-1,02
8	IM	DOBROWOLSKI, Piotr	R 2458	KSz Polonia Wrocław	8.0	62.50	79.00	7		-0,19
9	IM	KLEKOWSKI, Maciej	R 2524	UKS 21 Podlesie	8.0	62.00	75.00	6		-0,75
10	GM	KRASENKOW, Michał	R 2579	KSz Stilon Gorzów Wlkp.	8.0	61.50	75.00	7		-1,57
11	GM	WIECZOREK, Oskar	R 2349	KSz Polonia Wrocław	8.0	61.00	74.00	8		0,19
12	GM	SOĆKO, Monika	R 2386	KSz Hetman Katowice	8.0	61.00	74.00	7		0,21
13	IM	KUŹMICZ, Krystian	R 2402	Biały Król Wisznia Mała	8.0	60.50	73.50	6		-0,07
14	GM	HEBERLA, Bartłomiej	R 2532	ŻTMS Baszta Żnin	8.0	59.00	73.00	7		-1,23
15	GM	SADZIKOWSKI, Daniel	R 2336	KSz Polonia Wrocław	8.0	58.50	74.50	7		0,65
16	GM	JAKUBOWSKI, Krzysztof	R 2442	KSz Silesia Racibórz	7.5	64.50	80.50	6		0,42
17	IM	SZYMAŃSKI, Marcin	2388	LKS Wrzos Miedzyborów	7.5	63.00	76.50	5		-0,70
18	IM	KULON, Klaudia	R 2279	LKS Wrzos Miedzyborów	7.5	62.50	78.00	7		1,68
19	m	DESZCZYŃSKI, Adam	R 2229	Grodziski Klub Szachowy	7.5	61.50	75.00	7		1,70
20	FM	DUDZIŃSKI, Piotr	R 2394	OTSz Ostrów Wielkopolski	7.5	61.50	74.50	7		-0,47
21	FM	REZA, Wojciech	R 2286	SzUKS Gostmat 83 Gostynin	7.5	61.50	74.50	6		1,16
22	FM	MACIEJCZAK, Jakub	2383	OTSz Ostrów Wielkopolski	7.5	60.00	73.50	7		-0,32
23	m	SOPUR, Lech	R 2349	RPW Okucia Budowlane Łódź	7.5	58.50	71.00	6		-0,23
24	k++	PSYK, Radosław	R 2145	KSz Piątka Skierniewice	7.5	58.00	70.50	7		1,64
25	CM	MAZURKIEWICZ, Michał	R 2215	UKS TSz Zieloni Zielonka	7.5	57.50	69.00	6		1,78
26	m	KOSIOREK, Marek	R 2374	Węgrów	7.5	56.00	67.50	7		-1,37
27	FM	PIOTROWSKI, Przemysław	R 2179	Wrocław	7.5	55.50	67.50	7		0,84
28	FM	BEDNAREK, Sylwester	R 2274	MLKS Ostródzianka Ostróda	7.0	61.50	75.00	6		1,91
29	IM	BARSKI, Radosław	R 2231	UKS 21 Podlesie	7.0	60.00	73.50	7		0,62
30	CM	ŚLIWICKI, Damian	R 2208	UKS OPP Toruń	7.0	59.00	71.00	6		1,13
31	GM	JARACZ, Paweł	R 2479	ŻTMS Baszta Żnin	7.0	58.50	71.50	6		-2,26
31	IM	PIESIK, Piotr	R 2326	ŻTMS Baszta Żnin	7.0	58.50	71.50	6		0,16
33	FM	JANASZAK, Dawid	R 2256	OTSz Ostrów Wielkopolski	7.0	57.50	69.00	7		-0,43
34	GM	JEDYNAK, Radosław	R 2382	UKS TSz Zieloni Zielonka	7.0	57.00	69.50	6		-1,74
35	m	PRZEDMOJSKI, Rafał	R 2327	KLIM UKSz Gambit Starachowice	7.0	56.00	69.50	6		-1,35
36	WIM	KUBICKA, Anna	R 2134	SzSON Zagłębie Dąbrowa Górnicza	7.0	55.50	68.50	5		0,13
37	FM	BEBEL, Arkadiusz	R 2208	KS Mogalo Warszawa	7.0	55.50	67.50	7		-0,39
38	k+	ŻOCHOWSKI, Kacper	R 2231	Strzelec Strzelce Opolskie	7.0	55.00	68.50	6		-1,17
39	FM	CUKROWSKI, Filip	R 2287	SzUKS Gostmat 83 Gostynin	7.0	55.00	67.00	6		-0,62
40	m	PIETRUSZEWSKI, Marcin	R 2144	TSz Skoczek Sędziszów Małopolski	7.0	54.50	63.50	7		-0,29
41	m	MICKIEWICZ, Piotr	R 2207	UKS TSz Zieloni Zielonka	7.0	53.50	65.50	6		-1,04
42	FM	DUDZIŃSKI, Paweł	R 2188	OTSz Ostrów Wielkopolski	7.0	52.00	64.00	6		-1,09
43	CM	KRZYWDA, Andrzej	R 2067	LZS Victoria Chróścice	7.0	52.00	63.00	5		1,03
44	m	KUKUŁA, Paweł	R 2082	UKS Rotmistrz Grudziądz	7.0	51.50	63.00	6		0,30
45	FM	SZUSTAKOWSKI, Antoni	R 2183	ŻTMS Baszta Żnin	7.0	51.00	61.00	5		-1,17
46	FM	KRAIŃSKI, Aleksander	R 2223	UKS Rotmistrz Grudziądz	7.0	50.50	64.50	6		-1,64
47	FM	KARPUS, Michał	R 2138	UKS Rotmistrz Grudziądz	7.0	49.50	64.50	6		-0,95
48	k++	JAGODZIŃSKI, Piotr	R 2233	ŻKSz Żary	6.5	67.50	79.50	6		2,07
49	m	NURKIEWICZ, Maciej	R 2289	LKS Wrzos Miedzyborów	6.5	64.50	80.50	5		1,10
50	k	ADAMCZEWSKI, Maciej	R 2059	Kalisz	6.5	64.00	76.50	5		4,19
51	FM	BARTEL, Michał	R 2250	LKS Wrzos Miedzyborów	6.5	60.00	74.00	5		-0,20
52	I++	ADAMOWICZ, Maciej	R 2027	Wielkopolski Klub Szachowy	6.5	59.50	71.00	5		0,92
53	FM	KOWALSKI, Igor	R 2201	KS Laura Chylice	6.5	57.50	70.00	6		1,16
54	FM	PASZEWSKI, Mateusz	R 2224	UKS HETMAN CZĘSTOCHOWA	6.5	55.00	68.00	6		-1,10
55	I++	KACPRZAK, Karol	R 1905	BKS Chemik Bydgoszcz	6.5	55.00	65.00	6		3,42
56	k	REDZISZ, Michał	R 1802	KS Laura Chylice	6.5	54.00	66.00	6		2,63
57	k+	RENKOWSKI, Piotr	R 2078	SzUKS Gostmat 83 Gostynin	6.5	53.50	65.50	6		-0,17
58	I++	PAWŁOWSKI, Bartosz	R 2010	KSz Miedź Legnica	6.5	52.50	65.00	6		0,51
59	I++	SZEWCZYK, Mariusz	R 2013	Warszawa	6.5	52.00	64.50	6		-0,03
60	k	NIEDŹWIEDŹ, Marek	2118	Warszawa	6.5	50.50	63.00	6		-1,32
61	I++	WOJTASZEWSKI, Piotr	2045	KS Laura Chylice	6.5	50.50	62.50	6		-0,93
62	FM	PACAN-MILEJ, Kosma	R 2139	UKS Rodło Opole	6.5	50.00	62.00	4		-2,25
63	k	PRACZUKOWSKI, Stanisław	R 2111	KS Laura Chylice	6.5	49.50	60.50	6		-0,08
64	I	MICHAŁOWSKI, Patryk	R 1425	UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.	6.5	47.50	59.50	6		5,53
65	k	KLIMKOWSKI, Jan	R 1965	UKS Smecz Konin	6.5	47.00	58.50	6		-0,85
66	FM	FUS, Jakub	R 2133	UKS Czternastka Warszawa	6.0	62.00	75.00	6		0,92
67	FM	LEWTAK, Damian	R 2292	SzUKS Gostmat 83 Gostynin	6.0	61.50	75.00	4		-0,76
68	k	OSIŃSKI, Emil	R 1946	Wrocławski Klub Szachowy HETMAN	6.0	58.00	69.50	5		0,73
69	FM	PRZYBYLSKI, Wojciech	R 2286	Akademia Szachowa Gliwice	6.0	57.50	71.00	6		-1,75
70	CM	OCHĘDZAN, Tymon	R 1789	KTS Kalisz	6.0	57.00	68.50	6		3,22
71	FM	BAUM, Jonasz	R 2088	UKS Czternastka Warszawa	6.0	56.50	69.00	5		0,87
72	I++	CZERNEK, Tymon	R 1907	LKSz GCKiP Czarna	6.0	56.00	66.50	5		1,94
73	k	ZGADZAJ, Rafał	R 2110		6.0	55.00	68.50	5		-0,56
74	I+	SEEMANN, Jakub	R 1622	MKSz Rybnik	6.0	53.50	61.50	5		3,26
75	FM	ŁOPUSIEWICZ, Piotr	2301	Wroclaw	6.0	53.00	65.50	6		-2,18
76	k	STREJCZEK, Dariusz	R 2106	ŁKS Szach-Centrum Łódź	6.0	53.00	65.00	6		-1,97
77	I	FUDAŁA, Dominik	R 1444	UKS Pałac Nieborów	6.0	53.00	64.50	6		5,11
78	I+	BORKOWSKI, Kamil	R 1838	KSz Hetman Płock	6.0	51.00	63.00	5		1,32
79	k	KOKOSZCZYŃSKI, Jan	R 2032	KS Laura Chylice	6.0	49.00	62.00	5		-0,95
80	k	SIEKAŃSKI, Janusz	R 2067	KSz Stilon Gorzów Wlkp.	6.0	49.00	60.50	6		-1,53
81	I++	LUBERAŃSKI, Jakub	R 1941	KSz Polonia Wrocław	6.0	48.50	59.50	6		-0,80
82	k	KOWALEC, Maciej	R 1907	MTSz Mińsk Mazowiecki	6.0	48.50	59.00	6		-0,70
83	WIM	MICKIEWICZ, Maria	R 2116	KSz. Hańcza Suwałki	6.0	47.50	60.50	6		-1,31
84	I++	KACZMAREK, Arkadiusz	R 2134	UKS KOPERNIK Olsztyn	6.0	47.50	59.00	6		-1,64
85	k+	MURAWKO, Katarzyna	R 1949	OLIMPIJCZYK Chrzanów	6.0	47.50	58.50	6		-1,28
86	k	ŚCIBOROWSKI, Mirosław	R 1995	UKS Rotmistrz Grudziądz	6.0	47.50	58.50	5		0,30
87	II+	MAŁACZEK, Mateusz	R 1928	Wielkopolski Klub Szachowy	6.0	47.00	56.00	6		-1,34
88	I	PIETRASZKO, Jakub	R 1819	Biały Król Wisznia Mała	6.0	46.50	58.50	6		-0,35
89	II+	BUBAS, Łukasz	R 1775	ŁKS Szach-Centrum Łódź	6.0	45.50	56.00	6		-0,22
90	k+	PAPROCKI, Jaroslaw	R 2080	PKS Wiatrak Bydgoszcz	6.0	41.50	53.00	5		-3,12
91	m	KOWALCZYK, Paweł	R 2465	UKS Rodło Opole	5.5	59.00	73.00	5		-1,97
92	m	JAROCH, Karol	R 2357	SSz GMINY PAWŁOWICE	5.5	57.50	70.50	5		-3,11
93	I++	PIEKIELNY, Paweł	R 1711	OTSz Ostrów Wielkopolski	5.5	57.50	68.50	4		3,49
94	WFM	PAROL, Pola	R 1889	MTSz Mińsk Mazowiecki	5.5	56.00	66.00	3		1,57
95	k+	CHRZĄSZCZ, Malvina	R 1898		5.5	56.00	65.50	5		-0,30
96	WGM	JARACZ, Barbara	R 2084	ŻTMS Baszta Żnin	5.5	54.50	67.00	5		-2,21
97	I	KRAWCZYK, Flawian	R 1608	SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry	5.5	54.50	65.00	5		3,66
98	I++	GORAJ, Barbara	R 1624	UKS Czarny Koń Olkusz	5.5	53.50	62.50	5		3,56
99	k	JABŁOŃSKA, Sabina	R 1898	SzUKS Gostmat 83 Gostynin	5.5	53.00	64.00	5		-0,86
100	k++	ŚLIWERSKI, Radosław	R 1930	LKS Wrzos Miedzyborów	5.5	53.00	64.00	4		0,31
101	k	KRAIŃSKI, Sławomir	R 1961	UKS Rotmistrz Grudziądz	5.5	53.00	63.00	4		-0,27
102	WCM	MALICKA, Maria	R 1783	KSz Polonia Warszawa	5.5	52.00	63.50	5		1,40
103	k	REDLICH, Bogdan	R 1724	RPW Okucia Budowlane Łódź	5.5	51.50	62.00	5		1,87
104	I	GABRYJAŁOWICZ, Jakub	R 1821	GKSz Solny Grzybowo	5.5	51.00	62.00	5		-0,59
105	I++	SIEKAŃSKA, Maria	R 1417	KSz Stilon Gorzów Wlkp.	5.5	50.00	58.00	4		3,76
106	I	KACPRZAK, Kacper	R 1889	BKS Chemik Bydgoszcz	5.5	49.50	59.50	5		0,21
106	WCM	ANDRZEJEWSKA, Anna	R 1796	UKS TSz Zieloni Zielonka	5.5	49.50	59.50	5		-0,14
108	k+	FLIS, Paweł	R 1791	RPW Okucia Budowlane Łódź	5.5	48.00	60.00	5		0,31
109	II+	KAŹMIEROWSKI, Tymon	R 1469	KS Laura Chylice	5.5	47.00	58.00	5		4,27
110	CM	DELEGA, Tomasz	R 2004	LKS Wrzos Miedzyborów	5.5	45.00	56.00	5		-2,43
110	II	IGNATOWSKI, Nikodem	R 1298	K. Sz. Dwie Wieże Rzgów	5.5	45.00	56.00	5		4,61
112	I	STELMASZUK, Maciej	R 1969	Biały Król Wisznia Mała	5.5	43.50	53.50	4		-2,46
113	II	OŁOWSKI, Sławomir	R 1717	Ołowskie	5.5	39.50	50.50	4		-1,24
114	I	JEDA, Maciej	R 1780	UKS Rodło Opole	5.5	39.00	50.00	5		-1,93
115	I	MELLER, Piotr	R 1936	Lubomierz	5.5	39.00	49.00	5		-3,48
116	I++	KOWALCZYK, Mariusz	R 2129	LKS PARK Starzenice	5.0	56.50	68.50	5		-1,41
117	I	DYTMAN, Radosław	R 1814	KSz Polonia Wrocław	5.0	55.50	68.50	5		2,10
118	I++	TARNOWSKA, Aleksandra	R 1779	UKS TSz Zieloni Zielonka	5.0	54.00	66.00	4		1,18
119	I++	ZARĘBSKA, Lena	R 1771	KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce	5.0	54.00	65.00	4		1,93
120	k	KINDLER, Przemysław	R 2147	UKS Korona Gdańsk	5.0	53.50	66.00	4		-2,60
121	I	MALINOWSKI, Szymon	R 1820	UKS MDK GDYNIA	5.0	53.00	65.00	4		-0,82
122	WIM	SZMACIŃSKA, Grażyna	R 1783	RPW Okucia Budowlane Łódź	5.0	52.50	64.50	4		-0,60
123	k	PAROL, Paweł	R 2002	MTSz Mińsk Mazowiecki	5.0	52.00	63.50	4		-1,64
124	I	JANECZKO, Jakub	R 1601	UKS Czternastka Warszawa	5.0	51.00	61.50	5		2,51
125	I++	ZWARYCZ, Miłosz	R 1849	Fundacja im. Akiby Rubinsteina	5.0	50.50	61.00	4		-0,27
126	WCM	STAROSTA, Martyna	R 1686	UKS Rodło Opole	5.0	50.50	60.00	4		2,10
127	I+	LASKOWSKI, Filip	R 1863	UKS Rotmistrz Grudziądz	5.0	50.00	59.00	4		-1,03
128	k	RYMASZEWSKI, Dariusz	R 2043	SzUKS Gostmat 83 Gostynin	5.0	49.50	61.00	5		-2,52
129	I	WYSOCKI, Mateusz	R 1647	KSz Piątka Skierniewice	5.0	49.50	58.50	4		1,97
130	k	SANZ Wawer, Daniel	R 2081	KS Laura Chylice	5.0	49.00	61.50	5		-2,72
131	I	KOSSOBUDZKI, Robert	R 2058	Wrocław	5.0	48.50	59.00	5		-2,68
132	I++	CAP, Piotr	R 1835	RPW Okucia Budowlane Łódź	5.0	47.00	58.00	5		-0,49
133	I	KUTOWSKI, Marcel	R 1695	MKS EMDEK Bydgoszcz	5.0	46.50	55.00	4		1,23
134	k	GŁUSZKO, Monika	R 1944	KS Mogalo Warszawa	5.0	46.00	57.50	5		-3,18
135	WCM	MARCIŃCZYK, Monika	R 1722	KSz Maraton Łomża	5.0	46.00	57.50	4		0,38
136	I+	MACIEJEWSKI, Kamil	R 1697	ŁKS Szach-Centrum Łódź	5.0	45.50	54.50	5		0,50
137	I	SZYMAŃSKI, Jan	R 1713	Sierpc	5.0	45.00	54.00	4		-0,66
138	II	PYRZEWSKI, Kamil	R 1387	UKS Rotmistrz Grudziądz	5.0	44.00	53.00	5		3,07
139	II+	RYLSKI, Tadeusz	R 1314	KS Laura Chylice	5.0	44.00	52.50	5		3,10
140	I	SZMACIŃSKI, Sławomir	R 1784	RPW Okucia Budowlane Łódź	5.0	43.50	54.00	4		-2,65
141	I	GOLIŃSKI, Kacper	R 1680	OTSz Ostrów Wielkopolski	5.0	43.50	52.00	3		-0,46
142	II+	PLICHTA, Krzysztof	R 1620	Biały Król Wisznia Mała	5.0	43.00	53.50	5		0,21
143		BANASIAK, Adam	R 1397		5.0	42.50	52.50	5		2,69
144	II	KĘDRZYŃSKI, Adam	R 1501	Fundacja im. Akiby Rubinsteina	5.0	42.50	51.50	5		0,08
145	I++	HASTEROK, Mateusz	R 1968	Strzelec Strzelce Opolskie	5.0	42.50	50.50	5		-3,29
146	k	CIECHOŃSKI, Piotr	R 1685	KLIM UKSz Gambit Starachowice	5.0	41.00	50.50	5		-1,81
147	I	KAMECKI, Mateusz	R 1842	UKS Kościelec	4.5	51.00	62.50	4		-1,57
148	I	KOWALCZYK, Michał	R 1656	KSz Hetman Płock	4.5	51.00	62.00	4		1,45
149	I	ZIMOCHOCKI, Roman	R 1674	UKS Pałac Nieborów	4.5	48.50	59.00	4		0,04
150	I++	ZABRZAŃSKA, Weronika	R 1682	UKS Hetman Koronny Trzebinia	4.5	47.50	58.00	4		-1,38
151	II	MICHALIK, Maciej	R 1425	Łódź	4.5	44.50	54.50	3		2,03
152	I+	JEDYNAK, January	R 1743	Strzelec Strzelce Opolskie	4.5	43.50	54.00	4		-3,66
153		JASTRZĘBSKI, Robert	R 1718	Warszawa	4.5	43.00	53.50	4		-2,93
154	I+	ŁAPA, Aleksandra	R 1581	MTSz Mińsk Mazowiecki	4.5	43.00	52.50	4		-1,09
155	I++	BARWIŃSKA, Ewa	R 1511	KTS Kalisz	4.5	42.00	53.00	4		-0,12
156	II	JANUSIEWICZ, Michał	R 1408	MTS Kwidzyn	4.5	41.50	51.00	4		0,28
157	II	ZAKRZEWICZ, Kacper	R 1374	UKS Pałac Nieborów	4.5	41.50	50.00	4		1,85
158	I+	ROGALSKI, Krzysztof	R 1657	ŁKS Szach-Centrum Łódź	4.5	41.00	51.50	4		-1,34
159	I++	PACUSZKA, Wioletta	R 1834	UKS Rotmistrz Grudziądz	4.5	38.00	48.50	3		-4,64
160	II	BARTOSIK, Franciszek	R 1191	KSz Piątka Skierniewice	4.5	34.50	43.50	4		2,25
161	II+	SAKOWSKI, Piotr	R 1426	MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn	4.0	48.50	60.00	3		2,80
162	II	ŚNIADECKI, Oskar	R 1475	MTS Kwidzyn	4.0	47.50	57.50	4		2,49
162	II+	HASTEROK, Łukasz	R 1450	Strzelec Strzelce Opolskie	4.0	47.50	57.50	4		1,61
164	II	GÓRECKI, Mateusz	R 1429	LUKKS Miedziana Góra	4.0	47.50	56.50	4		1,79
165		PIASKOWSKI, Piotr	R 1499		4.0	45.50	55.00	4		0,76
166	I++	KINDLER, Karolina	R 1548	UKS Korona Gdańsk	4.0	45.00	53.50	3		-0,06
167	I	KELM, Robert	R 1743	RPW Okucia Budowlane Łódź	4.0	44.00	54.50	3		-2,61
168	II	MAJCHER, Igor	R 1250	OTSz Ostrów Wielkopolski	4.0	44.00	54.00	4		2,34
169	II	KOMISARSKI, Jerzy	R 1251	K. Sz. Dwie Wieże Rzgów	4.0	44.00	54.00	3		2,88
170	II	DOROBA, Ludwik	R 1271	ŁKS Szach-Centrum Łódź	4.0	44.00	53.50	2		2,79
171	I++	ŁUKASIK, Zuzanna	R 1545	KSz Piątka Skierniewice	4.0	44.00	53.00	3		-0,43
172	II	SYCZEWSKI, Anatolij	R 1443	Strzelec Strzelce Opolskie	4.0	42.50	51.50	4		-0,03
173	III	SOCHACZYŃSKI, Radosław	R 1598		4.0	42.00	51.00	3		-1,64
174	IV	WITKOWSKI, Piotr	R 1508		4.0	42.00	50.50	4		-0,69
175	II+	ROSA, Antoni	R 1265	KSz Piątka Skierniewice	4.0	40.50	49.00	3		2,08
176	I+	KLONOWSKI, Arkadiusz	R 1581	Hetman Wschowa	4.0	38.50	49.00	4		-3,18
177	II+	WASZKOWSKA, Sandra	R 1359	KSz Gambit Świecie	4.0	35.50	44.50	3		-0,49
178	I	GOLIŃSKA, Patrycja	R 1210	OTSz Ostrów Wielkopolski	4.0	35.00	42.50	4		2,21
179	II	KOWALCZYK, Jakub	R 1177	KSz Piątka Skierniewice	4.0	33.00	40.50	3		-0,03
180	III	WIĄZOWSKI, Michał	R 1200	UKS Pałac Nieborów	4.0	32.00	39.00	3		-0,36
181	II+	SZAFRAŃSKI, Maciej	R 1353	UKS Kościelec	3.5	44.00	53.00	3		1,65
182	I+	KALEJTA, Arkadiusz	R 1513	UMKSz Jaćwież Suwałki	3.5	41.00	51.50	3		-1,85
183	I	SOKÓŁ, Maria	R 1340	KSz Piątka Skierniewice	3.5	40.00	49.00	3		-0,71
184	II	MARON, Wojciech	R 1385	MTS Kwidzyn	3.5	39.50	48.50	3		-0,25
185	I	OWCZAREK, Monika	R 1370	Biały Król Wisznia Mała	3.5	39.00	49.00	2		-0,72
186	II	WARDA, Krzysztof	R 1310	Bydgoszcz	3.5	37.00	45.50	3		-1,29
187	I	DROBNICZAK, Marek	0		3.5	36.00	45.00	3		(1321)
188	I	BOGUSZ, Katarzyna	R 1227	Stowarzyszenie AS Płock	3.5	34.00	42.50	3		-0,43
189	III	BARTOSIK, Antoni	0	KSz Piątka Skierniewice	3.5	32.50	39.00	2		(1248)
190	I++	KARLESZKO, Karolina	R 1632	Strzelec Strzelce Opolskie	3.0	44.50	55.00	3		-3,21
191	II+	KRÓL, Piotr	R 1523	Fundacja im. Akiby Rubinsteina	3.0	41.50	51.50	3		-3,22
192	III	POSŁUSZNY, Krzysztof	R 1225	Fundacja im. Akiby Rubinsteina	3.0	37.00	44.00	3		-1,25
193	III	BINKOWSKI, Franciszek	R 1042	Łódź	3.0	36.50	43.00	2		-0,36
194	I	ZABŁOCKA, Marta	R 1216	K. Sz. Dwie Wieże Rzgów	3.0	36.00	44.00	2		-0,00
195	II	STĘPIEŃ, Piotr	R 1143	K. Sz. Dwie Wieże Rzgów	3.0	36.00	43.00	3		-0,07
196	II	OCHĘDZAN, Filip	R 1356	KTS Kalisz	3.0	35.00	43.00	3		-1,39
197	II	MICHALIK, Stanisław	R 1015	K. Sz. Dwie Wieże Rzgów	3.0	35.00	43.00	1		1,13
198	III	SEEMANN, Rafał	R 1070	MKSz Rybnik	3.0	34.00	42.50	3		0,64
199	II	GAWLIK, Olivier	R 1117	UKS Jedynka Bełchatów	3.0	31.50	39.00	3		0,15
200	I	ŚLIWICKA, Weronika	R 1244	UKS OPP Toruń	2.5	37.50	44.00	1		-0,86
201	III	MICHALSKI, Daniel	0		2.5	34.50	40.50	1		(994)
202	II	ZBIJOWSKI, Patryk	R 1142	UKSz Hetman Warszawa	2.0	32.50	39.50	0		-2,26
203	III	TALARCZYK, Ignacy	R 1047	UKS OPP Toruń	2.0	31.50	38.50	1		-1,04
204	I+	PANCEWICZ, Szymon	R 1434	UKS Czternastka Warszawa	1.5	40.50	49.50	1		0,26
205	IV	MIROWSKI, Bruno	0		1.5	34.50	43.00	0		(972)
206	III	MURAWSKI, Wojciech	R 1078	Łódź	1.5	32.00	39.00	1		-1,00
207	FM	DOWGIRD, Filip	R 2321	WIEŻA PĘGÓW	1.0	38.00	46.00	1		-1,71
208	I++	RYKAŁA, Monika	R 1867	MTSz Mińsk Mazowiecki	1.0	37.00	45.50	1		0,00
209	II	KOPANIEWSKI, Wojciech	R 1367	ŁKS Szach-Centrum Łódź	0.0	31.50	38.50	0		0,00
209	II+	KOPANIEWSKI, Jakub	R 1279	ŁKS Szach-Centrum Łódź	0.0	31.50	38.50	0		0,00
209	III	DYŚKO, Michał	1044	K. Sz. Dwie Wieże Rzgów	0.0	31.50	38.50	0		0,00


 


Sign in

Username Password

If you are not subscribed:
and you will have immediate access to
  • The best chess tournament calendar
  • The biggest periodical online chess games database
for $ 24.99 / year